top of page

KIÁLLÍTÁS ÉS WORKSHOP A MARGIT- SZIGETEN

Mi lenne, ha idén szívesen mennél majálisozni? Nem kötelező felvonulás, állami kívánságműsor vagy virslievés lesz a program, hanem az ország legmenőbb független szervezeteinek köszönhetően izgalmas és tartalmas élményekben lehet részed a Margitszigeten.




Két napig majálisoztunk a SZABAD TEREK MAJÁLIS / Budapesti Tavaszi Fesztivál eseményén. Amellett, hogy műhelyünk a nagyszerű Szabad Terek hálózatának tagja - a majális arculati/grafikai/dekorációs elemeit műhelyes lányaink tervezték és valósították meg, név szerint: Anett Csibi, Kinga Madari, Renyagyár, Szentpéteri Dóra, és Somogyi Évi.

A számos civil szervezet megannyi programja mellett a Drukker egy riso workshoppal is várta a Margit-szigeten majálisozókat.







コメント


コメント機能がオフになっています。
SZT logo transparent 1920 × 1080_edited.png
nka-logo-black.png
EN-european_solidarity_corps_LOGO_NEG.png
316343094-5656649457761159-7521159036931198812-n_orig.png
eck-logo-transparent copy.png
1920 copy.png
EN-Funded by the EU-WHITE.png
bottom of page